Můj příběh

O mně

Už od malička jsem tušila, že je “něco“ víc a smrtí člověka nic nekončí.

Vždy mě zajímaly články, knihy a filmy s tématikou minulých životů a duší.

Zlomový okamžik přišel v říjnu roku 2010, kdy mě srazilo auto. Navíc jsem si v té době dělala řidičský průkaz. Po nehodě jsem nedokázala sednout za volant, měla jsem blok a navíc jsem začala mít fyzické i psychické problémy - panické ataky, usínání se zaťatými pěstmi a celkově špatný spánek. Jediné řešení dle doktorů byla antidepresiva. Těm jsem se ubránila, ale stavy úzkosti se zhoršovaly a cítila jsem se čím dál hůř. Vše se změnilo, když se moje kamarádka zmínila o své známé, která se zabývá regresní terapií.

Začala jsem se o regresi zajímat. Líbilo se mi, že není založena na hypnóze. Objednala jsem se tedy k paní Lídě Pařízkové a už na prvním sezení jsem věděla, že tohle je správná cesta. Nejen, že jsem se zbavila velké zátěže v podobě přivtělených duší, ale zároveň jsem se o této problematice více dozvěděla.

Spousta mých problémů byla rázem pryč, ale blok z řízení stále trval. Při druhém sezení  jsme se věnovaly přímo regresi. Znovu jsem si vybavila svoji nehodu a celou si ji znovu prožila – vědomě. Trvalo to několik hodin, ale díky vedení paní Lídy při regresi jsem všechny špatné pocity dokázala zpracovat během jednoho sezení. Díky regresi jsem si dodělala řidičský průkaz, jezdím denně a řízení auta zbožňuji.

V té době jsem se navíc hledala a přemýšlela jsem, čemu se chci v životě věnovat. Takže když se paní Lída zmínila o svém kurzu, neváhala jsem. Hned jsem věděla, že to je to pravé.

Absolvovala jsem tedy pod vedením Lídy Pařízkové kurz hlubinné abreaktivní psychoterapie a stala se ze mě regresní terapeutka. Práce mě velice baví, naplňuje a jsem si jistá, že jdu správným směrem.

 

Poděkování

Velké poděkování patří mé učitelce paní Lídě Pařízkové, která nejen že mi pomohla, ale zasvětila mě do všech těch úžasných tajemství života a smrti, podělila se se mnou o své dlouholeté zkušenosti a vím, že se na ni mohu kdykoliv obrátit.

Dále chci poděkovat celé své rodině. I díky nim jsem tam, kde jsem chtěla být.